Apie mus

Bendrovėje saugomos ir puoselėjamos lietuviškos duonos kepimo tradicijos. Prieš daugiau kaip keturis dešimtmečius įmonės technologų įdiegtas ir ištobulintas duonos kepimo procesas šiandien kinta nedaug. Naudojant senolių patikrintą tradicinę duonos tešlos ruošimo technologiją gamyba trunka apie 24 val. Todėl natūraliai išrauginta bei originalios receptūros duona, kurią mėgsta klaipėdiečiai bei vakarų Lietuvos gyventojai, yra itin malonaus skonio.

Geriausias duonkepystės tradicijas puoselėjantys patyrę UAB „Klaipėdos duona“ darbuotojai išsaugojo tai, kas vertingiausia – natūralumą. Pagal tradicinę technologiją ruošiamai duonai, nenaudojami konservantai bei kiti maisto priedai.

Istorija

UAB „Klaipėdos duona“ – ne tik visų klaipėdiečių pasididžiavimas, bet ir Lietuvos duonkepių tradicijų puoselėjimo bei kūrimo lyderė. Mechanizuota kepykla Klaipėdoje veikė jau 1832 m. Tai buvo pirmoji krašto kepykla, kurioje gaminant duoną buvo naudojamas garas, tad plikytos duonos receptūra kasmet išlaikoma ir puoselėjama iki šiol. Bendrovės „Klaipėdos duona“ kepykla įkurta 1977 m. Nuo įsikūrimo čia dirba geriausi duonos kepimo meistrai, kurie duoną kepa pagal senolių plikytos duonos receptus, naudodami tik aukštos kokybės miltus, mieles, raugus ir plikinius be jokių cheminių priedų. Dėl išskirtinio skonio ir aromato UAB „Klaipėdos duona“ duoną greitai pamėgo ne tik Klaipėdos krašte, bet ir visoje Lietuvoje.

Gilios tradicijos

Bendrovėje saugomos ir puoselėjamos lietuviškos duonos kepimo tradicijos. Prieš daugiau kaip tris dešimtmečius įmonės technologų įdiegtas ir ištobulintas duonos kepimo procesas šiandien kinta nedaug. Naudojant senolių patikrintą tradicinę duonos tešlos ruošimo technologiją gamyba trunka apie 24 val. Todėl natūraliai išrauginta bei originalios receptūros duona, kurią mėgsta klaipėdiečiai bei vakarų Lietuvos gyventojai, yra itin malonaus skonio. Geriausias duonkepystės tradicijas puoselėjantys patyrę UAB „Klaipėdos duona“ darbuotojai išsaugojo tai, kas vertingiausia – natūralumą. Pagal tradicinę technologiją ruošiamai duonai, nenaudojami konservantai bei kiti maisto priedai.

Vertinama pirkėjų

Įmonės produkcija gerai vertinama ne tik pirkėjų, bet ir duonos pramonės specialistų. Puikiausi įrodymai – „Klaipėdos plikyta“ duona apdovanota Lietuvos pramonininkų konfederacijos „Lietuvos metų gaminys‘ 2000“ ir „Lietuviškos prekės 2000“, apvalūs vaflių lakštai – „Lietuvos metų gaminys‘ 2005“ aukso medaliais. Duona „Palanga močiučių“ konkurse „Geriausia lietuviška duona“ įvertinta dviem apdovanojimais – už tradicijų puoselėjimą bei pripažinta geriausia 2008 metų šviesia duona. 2008 m. „Klaipėdos plikyta“ duona gavo antrą aukso medalį „Lietuvos metų gaminys‘ 2008“.

Faktai

Šiuo metu bendrovėje kepama apie 180 rūšių kepinių. Vien tik duonos iškepama 30 rūšių, 80 – įvairių duonos, pyrago, konditerijos gaminių. Per metus pagaminama apie 15 000 t produkcijos. Bendrovėje dirba per 400 darbuotojų. Gaminių kokybė ir saugumas užtikrinti, nes dirbama pagal įdiegtą kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2008.

Žalia lietuviška elektros energija

Nuo 2017 m. sausio 1 d. įmonė savo veikloje naudoja žalią lietuvišką elektros energiją, kurios 100% yra pagaminta iš atsinaujinančių energijos išteklių (AEI). Naudodama elektros energiją iš AEI įmonė prisideda prie aplinkos, kurioje vykdo savo veiklą, tausojimo ir išreiškia savo požiūrį į šalies ekologines problemas.

UAB "Klaipėdos duona" įsipareigoja iki 2025 m. atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių ir jų produkcijos.