"NEPTŪNO" ŽAIDIMAS!


2019 02 26

REGISTRACIJOS FORMA: www.duona.com/neptunozaidimas

„Neptūno duonos“ pirkėjams – galimybė laimėti „Neptūno“ prizus
Daugiau nei prieš tris mėnesius rinkoje pasirodęs naujas produktas „Neptūno duona“ rado kelią į Vakarų Lietuvos gyventojų širdis.
 
„Išleidę „Neptūno duoną“ į prekybos centrams tikrai nežinojome, ko tikėtis, tačiau dabar matome, kad rezultatai yra džiuginantys, – sako generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Jančauskas. – Žmonės ne tik pamėgo šią duoną, bet ją pirkdami prisideda ir prie klubo gerovės.“
 
„Neptūno duona“ kepama laikantis senųjų duonkepystės tradicijų. Vis labiau sveika gyvensena besidomintys pirkėjai parduotuvių lentynose ieško natūralių produktų praturtintų įvairiais grūdais ar jų mišiniais.
 
Šios duonos tešlos pagrindas – įmonėje sukurtas ir subrandintas natūralus raugas ir plikinys, praturtintas įvairių grūdų mišiniu: sojos pupos, saulėgrąžų branduoliai, linų sėmenys, sojos miltai. Sojos yra vienintelis augalinės kilmės produktas turintis tiek daug maistinių medžiagų. Sojos – didžiausias baltymų šaltinis, todėl „Neptūno duona“ ypač tinka sportuojantiems: 100 gramų šios duonos yra 10,3 g baltymų, 6,8 g skaidulinių medžiagų, taigi ši pusruginė duona yra skaidulinių medžiagų bei baltymų šaltinis.
 
„Labai džiaugiamės pradine „Neptūno duonos“ sėkme, todėl kartu su partneriais nusprendėme duoną perkantiems žmonėms suteikti galimybę laimėti ir puikius klubo prizus, – teigė „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – Net 3 mėnesius vykstančiame žaidime, visi pirkėjai įsigiję „Neptūno duonos“ bet kurioje prekybos vietoje yra kviečiami dalyvauti specialiame žaidime.“
 
Žaidime gali dalyvauti visi pirkėjai įsigiję „Neptūno duoną“ firminėse „Klaipėdos duonos“ krautuvėlėse bei kituose prekybos centruose ir užregistravę pirkimo kvito numerį svetainėje www.duona.com/neptunozaidimas. Platesnis žaidimo taisyklių aprašas žemiau.
Sėkmės!
 
 Žaidimo taisyklės:

1. 2019 m. kovo 1 d. – 2019 m. gegužės 31 d.d. pirkite naująją „Neptūno“ duoną ir laimėkite 2019-2020 metų Klaipėdos krepšinio klubo „NEPTŪNAS“ sezono net 3 abonementus dviems asmenims ir kitus prizus.

2. Įsigijus „Neptūno“ duonos, bet kurioje prekybos vietoje (didžiuosiuose prekybos centruose, firminėse UAB „Klaipėdos duona“ krautuvėlėse ir kt. prekybose vietose), registruokite pirkimo kvito numerį svetainėje www.duona.com/neptunozaidimas

3. Žaidimo anketoje žaidimo dalyvis pažymi: pirkimo kvito numerį, parduotuvės pavadinimą, kurioje įsigijo gaminį, pirkimo datą, vardą, kontaktinį telefono numerį ir gyvenamąjį miestą.

4. UAB „Klaipėdos duona“ įsipareigoja neatskleisti dalyvaujančio žaidime asmens duomenų tretiesiems asmenims, saugoti šiuos duomenis sutinkamai su įstatymų reikalavimais ir panaikinti duomenis žaidimui pasibaigus. Žaidime dalyvaujantis asmuo turi teisę gauti informaciją kaip saugomi jo duomenys ir informaciją apie tai, kad duomenys ištrinti.

5. Vienas pirkimo kvitas žaidime gali dalyvauti tik vieną kartą.

6. Išsaugokite registruotą pirkimo kvitą iki žaidimo pabaigos, nes jį turėsite pateikti laimėjimo atveju.

7. Prizai:

* Pagrindiniai prizai: 2019/2020 metų Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“ sezono 3 abonementai dviems asmenims;

* 1 asmeniui – originalus žaidimo kamuolys su KK „Neptūnas“ komandos narių parašais;
* 2 asmenims – mėgstamiausio KK „Neptūnas“ žaidėjo žaidybiniai marškinėliai;
* 10 asmenų – KK „Neptūnas“ šalikai.

8. Laimėtojai burtų keliu bus išrinkti 2019 m. birželio 6 d. 11.00 val. Šilutės pl. 31, Klaipėda. Laimėtojai bus paskelbti svetainėje http://www.duona.com/neptuno-duona

9. Su laimėtojais dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta žaidimo anketoje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu. Laimėtojai sutinka, kad jo vardas ir miestas, kuriame gyvena, bus paviešinti ir paskelbti internetinėje svetainėje www.duona.com ir Facebook „Klaipėdos duona“ paskyroje.

10. Prizo laimėtojui neatsiliepus per 3 darbo dienas, UAB „Klaipėdos duona“ pasilieka teisę ištraukti naująjį laimėtoją.

11. Visas žaidimo taisyklių aprašymas http://www.duona.com/neptuno-duona

12. Žaidimas vyksta visose prekybos vietose visoje Lietuvoje, įskaitant ir didžiuosius prekybos centrus, kitas prekybos vietas, bei UAB „Klaipėdos duona“ firmines krautuvėles Klaipėdoje, Gargžduose, Kretingoje ir Palangoje.

13. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti žaidimą apie pasikeitimus iš anksto pranešęs interneto svetainėje http://www.duona.com/neptuno-duona