Žaidimas: "Su meile...Gintaras!"


2019 01 23

Žaidimo taisyklės ir sąlygos:
 
1. 2019 m. vasario 1 d. – 2019 m. vasario 28 d.d. firminėse UAB „Klaipėdos duona“ krautuvėlėse pirkite vaflinį pyragą „Gintaras“ gaukite vienkartinį 50 % nuolaidų kuponą darbo dienomis „Atostogų parke“ ir laimėkite net 5 apsilankymus dviems asmenims gintarinėje „Saulės“ pirtyje su apsilankymu vandens ir pirčių zonoje 3 val. „Atostogų parke“.

2. Vienkartinis 50 % nuolaidų kuponas darbo dienomis „Atostogų parke“ galioja vienam asmeniui 3 val. apsilankymui vandens ir pirčių erdvėje 2019 02 01 – 2019 05 31 d.d. laikotarpiu.

3. Pirkinio kvito kitoje pusėje užrašykite vardą, kontaktinį telefono numerį ir įmeskite į žaidimo dėžę.

4. Vienas žaidimo kvitas žaidime gali dalyvauti tik vieną kartą.

5. Prizai: penkioms poroms padovanosime „Atostogų parko“ įsteigtus prizus, t.y. vienkartinį apsilankymą dviems asmenims gintarinėje „Saulės“ pirtyje su apsilankymu vandens ir pirčių zonoje 3 val. Venecijos aklg. 2, Žibininkų km, Kretingos raj.

6. Dovanų kuponas galioja iki 2019 metų gegužės 31 dienos. Dovanų kuponas negalioja šventiniais savaitgaliais (t.y. Šv. Velykos ir pan.). Kuponas galioja iki 2018 metų gegužės 31 dienos.

7. Laimėtojai burtų keliu bus išrinkti 2019 m. kovo 7 d. 11.00 val. Šilutės pl. 31, Klaipėda. Laimėtojai bus paskelbti svetainėje www.duona.com ir UAB „Klaipėdos duona“ Facebook paskyroje.

8. Su laimėtojais dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta pirkinio kvito kitoje pusėje nurodytu  kontaktiniu telefono numeriu.
 
9. Visas žaidimo taisyklių aprašymas www.duona.com/akcijos
 
10. Žaidimas vyksta visose 16-oje „Šiltos duonos krautuvėlių“ Klaipėdoje, Gargžduose, Kretingoje ir Palangoje.

11. UAB „Klaipėdos duona“ darbuotojai, žaidime dalyvauti negali.

12. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti žaidimą apie pasikeitimus iš anksto pranešęs interneto svetainėje www.duona.com
 
13. Facebook "KlaipedosDuona" paskyroje vykdomas papildomas žaidimas, t.y. registruokis http://www.duona.com/sumeilegintaras ir laimėk vaflinį pyragą "Gintaras". 2019 m. kovo 1 d.bus išrinkta 10 laimingųjų, kurie laimės po 1 vnt. "Gintaras" vaflinį pyragą. Užsiregistravę asmenys http://www.duona.com/sumeilegintaras paskyroje, nepretenduoja laimėti "Atostogų parko" įsteigtų prizų. Su laimėtojais dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta žaidimo anketoje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu. Laimėtojai sutinka, kad jo vardas ir miestas, kuriame gyvena, bus paviešinti ir paskelbti internetinėje svetainėje www.duona.com ir Facebook „KlaipedosDuona“ paskyroje. UAB „Klaipėdos duona“ įsipareigoja neatskleisti dalyvaujančio žaidime asmens duomenų tretiesiems asmenims, saugoti šiuos duomenis sutinkamai su įstatymų reikalavimais ir panaikinti duomenis žaidimui pasibaigus. Žaidime dalyvaujantis asmuo turi teisę gauti informaciją kaip saugomi jo duomenys ir informaciją apie tai, kad duomenys ištrinti.